Szkoła Sztuk Walki Irbis Kraków – rozpocznij swoją przygodę z Kung Fu! Sporty walki to zajęcia dla wszystkich – wejdź i przekonaj się sam na co Cię stać!

Aktualności - archiwum miesięczne

Treningi SANDA Kickboxing

Sanda (Sanshou) to pochodzący z Chin bardzo efektowny styl walki sportowej, który zdobywa coraz większą popularność w Polsce i na świecie. Dozwolone są tu uderzenia, kopnięcia, rzuty i wypchnięcia poza lei tai (ring bez lin o wymiarach 8m x 8m, wysokość 1m). Zawodnicy wywodzący się z formuły Sanda, jak na przykład znany amerykański sportowiec Cung Le odnoszą sukcesy podczas tak prestiżowych gal jak turnieje UFC. Popularnymi i utytułowanymi fighterami polskimi promującymi na co dzień Sandę są synowie trenera Roberta Rajewskiego – Robert Jr, Łukasz, Sebastian i Mateusz.

czytaj dalej »

Robert Rajewski nowym trenerem Sanda Kickboxing

Robert Rajewski, trener Kadry Narodowej Polski w formule Sanda na Mistrzostwach Europy 2012 od stycznia 2013 roku prowadzi zajęcia w Szkole Sztuk Walki IRBIS. Jego 30-letnie doświadczenie na polu sportów i sztuk walki oraz uprawnienia instruktora Boksu, Muay Thai i Sanda Kickboxing sprawiają, że jest to wysokiej klasy, wszechstronny specjalista. O jego ogromnej wiedzy i umiejętnościach świadczą przede wszystkim wychowankowie, w tym czterej synowie, którzy odnoszą sukcesy na ringach europejskich i krajowych. Łukasz Rajewski jest aktualnie oficjalnym trenerem w poznańskim klubie zapaśniczym Ankos Zapasy, gdzie przygotowuje zawodników do walk na zawodowych galach KSW.

czytaj dalej »

Warto zobaczyć