Szkoła Sztuk Walki Irbis Kraków – rozpocznij swoją przygodę z Kung Fu! Sporty walki to zajęcia dla wszystkich – wejdź i przekonaj się sam na co Cię stać!

Aktualności - archiwum miesięczne

UWAGA! FERIE ZIMOWE – ZMIANY W GRAFIKU ZAJĘĆ, ZMIANY GODZIN OTWARCIA KLUBU

Z powodu ferii od 3 lutego do 14 lutego treningi grup Kung Fu i Akrobatyki dzieci, młodzieży i dorosłych zostają odwołane. Miesięczna składka członkowska w lutym dla osób trenujących w tych grupach jest obniżona o 30 PLN. Równocześnie informujemy, że treningi pozostałych grup odbywają się bez żadnych zmian. Wszystkie zajęcia wracają w pełnym wymiarze od 17 lutego. Naszym klubowiczom życzymy udanych i bezpiecznych ferii.

czytaj dalej »

22. finał WOŚP z udziałem Szkoły Sztuk Walki IRBIS

Uczniowie oraz instruktorzy Centrum Sportu i Szkoły Sztuk Walki IRBIS aktywnie włączyli się w 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza została zorganizowana 12 stycznia 2014 na hali sportowej w Zielonkach. Zorganizowane przez nas pokazy sztuk walki oraz tańca publiczność nagrodziła gorącymi brawami, za co raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Ukłony należą się organizatorom imprezy oraz mieszkańcom Zielonek za wspaniale przygotowaną akcję WOŚP.

czytaj dalej »

Warto zobaczyć